Jaunumi  
GameVision Podkāsts Nr. 9 - Daudz trijnieki
Autors GameVision Svētdiena, 22 Aprīlis 2012 20:32

GameVision Podkāsts Nr. 9 - Daudz trijnieki

Tad nu pēc ieilgušā pārtraukuma atkal atgriežamies, lai parunātu par industrijas jaunumiem un to, kas tad jauns spēlēts pēdējā laikā.

 

Industrijas tēmas:

Bethesda jaunais grāvējs Dishonored

Mass Effect 3 beigas – bioware piekāpjas?

Dragon Age 3 darbība risināšoties Orlesijā

Assassins Creed 3 un koki

Diablo 3 - vēl viens Duke Nukem Forever vai sen neredzēts draugs?

Crysis 3 - Nanomauglis

Game of Thrones jaunākā informācija

Steambox un Apple apciemo Valve baumas

Kinect jaunumi – Skyrim un Star Wars

Raivja Rockband piedzīvojumi

 

Ko mēs (Raivis) spēlējam:

Shogun 2: Fall of the Samurai

 

 

Lejupielādējams mp3 fails pieejams tieši šeit (ar labo peles klikšķi uz saglabāt)

GameVision podkāsti iTunes platformā

 
Komentāri   
@MacGowss Es tieši jau otro dienu apsveru domu par video likšanu klāt podkāstiem, jo man tīri labi patīk Diablocast, ko pirms pāris dienām uzgāju jūtubā - http://www.youtube.com/watch?v=fWg-_ZoQlT0

Par brīvību runājot, tā nāks vien ar laiku un pieredzi.
#11 Garinsh 25.04.2012 19:34:07 0
Šitiem podkāstiem nāvīgi pietrūkst video materiāli, treileri un gameplay ainas no spēlēm par kurām iet runa tā kā tas ir EpicBattleCry. Un pietrūkst arī brīvības ) :D Raivim vajag atslābināties. (varbūt iedzert pirms ierakstīšanas. joks :D ) Man patīk tādi podkāsti un ceru, ka nālotnē tos varēs ne tikai dzirdēt, bet arī redzēt ;)
#10 MacGowss 25.04.2012 16:07:07 0
Citāts:
Nu, piemēram, tik tikko beidzās Tera Online Eiropas serveru open beta, cik man zināms, tad turpinās Guild Wars 2 beta testi, tāpat arī ar C9. Labprāt redzētu kādu apskatu, priekšskatu utt.

Ok, ieteikums ņemts vērā uz nākamo podcastu uzmetīsim acis vai nav kaut kas interesants MMO lauciņā noticies.
#9 Ray 25.04.2012 10:43:31 0
@ray99: Nu, piemēram, tik tikko beidzās Tera Online Eiropas serveru open beta, cik man zināms, tad turpinās Guild Wars 2 beta testi, tāpat arī ar C9. Labprāt redzētu kādu apskatu, priekšskatu utt.

@Machukan: Ir cilvēki, kuri saiti apmeklējot, nemaz neiet forumā, tādēļ par spēlēm, kas neparādās portāla mājaslapā nemaz neuzzin. Rakstu autori, un podkasta dalībnieki ir sava veida viedokļu līderi, kuros kāds arī ieklausās :)Tieši, domāju, ka ir jāizmanto iespēju testēt kādu spēli betas laikā, jo vēlāk, kad tiks prasīta ikmēneša maksa, grūti būs saprast vai ir vērts maksāt par to.
#8 rebelz 24.04.2012 15:16:25 +1
#5 Tie nav tik bieži, bet tomēr ir. Ja apskata arhīvu tad ir lērums ziņu, bet nav īpašas vēlmes rakstos stāstīt par katru beta nogali.

Labāk lai tāda informācija apgrozās forumā, kur arī vieglāk to apspriest. Forumā tas info nesadalās pa vairākiem rakstiem un ir pieejams vienuviet.
#7 Machukan 24.04.2012 12:40:52 0
Citāts:
Kāpēc jūsu podkāstos, kā arī gamevision rakstos, tikpat kā pilnībā tiek ignorēts mmorpg žanrs?

Cik atceros pirms 2 mēnešiem runājam par SW TOR, vēl pirm pāris nedēlām par AION un Rift

BET vai ir kāda konkrēta spēle vai notikums kuram vēlies lai mēs pievēršam uzmanību?
#6 Ray 24.04.2012 10:32:51 0
Kāpēc jūsu podkāstos, kā arī gamevision rakstos, tikpat kā pilnībā tiek ignorēts mmorpg žanrs? Vai tiešām ir tik maz, kas to spēlē?
#5 rebelz 24.04.2012 09:48:18 0
Piekrītu Gariņam... Spēles ir gan viens, gan otrs... varbūt vienīgi kādas indī veidotāju spēles ir kā tāds neliels mākslas darbiņš :D
#4 Krysis 23.04.2012 21:47:12 0
@ray99 Par to mākslu runājot, domāju, ka spēle kā tāda ir mākslas izteiksmes līdzeklis, pie tam diezgan pamatīgs, jo vienā produktā ir apvienots skaņas pavadījums (mūzika, dialogi, fona skaņas, utt...), grafiskā māksla (koncepti, 3D modeļi, utt...), atkarībā no spēles tipa tiek piesaistīti rakstnieki vai pat to komandas, utt...

Problēma tajā, ka izdevēji spēles uzskata tikai un vienīgi par produktu, kas ir jāiebaro masām, attiecīgi tiek iespaidoti izstrādātaji ar ierobežotiem izstrādes laikiem un konkrētiem pieprasījumiem no vadības, nu diez vai pārlieku lielā tēlu seksualizācija iekš Mass Effect pēdējām divām spēlēm atradās autoru sākotnējā vīzijā. Gluži tāpat ir ar izdošanas datumiem pēdejām Bioware spēlēm, gan ME3, gan SWTOR bija sasteigti un gads pa virsu nekādus baigos zaudējumus viņiem neradītu un viņi salgabātu savu labo slavu, tā vietā mēs saņēmām spēles, kas pamatā strādā ļoti labi, bet skaidri redzams, ka trūkst kādi spēles elementi vai ir sasteigti dažādi dizaina risinājumi.

Kāpēc tad tiek sasteigta izdošana? Man tas izskatās pēc aukstasinīga biznesa, kurā izdevējs dod noteiktu summu un laiku, kurā izstrādātājiem ir jāiekļaujas par katru cenu, pat ja tie personīgi vēlētos izstrādi paildzināt teiksim vēl 6 mēnešus. Fani tāpat spēli pirks un izdevējam pie kājas, ka kaut kas ir sasteigts vai trūkst, galvenais, ka spēle ir pieņemamā līmenī. Visa tā runāšana par iešanu pretīm patērētājam ir tīrs mārketings, lai celtu labo slavu vai to saglabātu, kā tas ir ar ME3 beigām.
#3 Garinsh 23.04.2012 19:08:19 +1
es visas spēles kur var spēlēt 3 vai 1 personā es vienmēr spēlēju 1 personā man nav nekādu problēmu bijušas ne ar ko :)
#2 dunkanlord 23.04.2012 18:27:33 0
Jaunākie komentāri  
Jauns un moderns videospēļu portāls - Strike.lv4
Dwarf Forest beta tests3
Pēc Dead Rising motīviem taps filma1
Metal Gear Solid veidotājs kritis depresijā GTA 5 dēļ3
Entuziasti Battlefield: Hardline atraduši daudz slēptas informācijas8
Battlefield autori domā par agrīnās piekļuves pielietošanu nākotnes projektos3
Klasikas skavās: Gothic I. Pirmā daļa.7
Lasītākais  

Komentētākais  
Copyright © Gamevision.lv 2011   v2.0