Jaunumi  
Jauns Arma 3 DLC piešķirs "dievišķu spēku"
Autors Kadiljaks Sestdiena, 15 Februāris 2014 21:19

altJauns DLC priekš Arma 3 piešķirs dievišķu spēkuBezmaksas DLC ar nosaukumu Zeus Arma 3 iznāks šī gada otrajā ceturksnī.

DLC pievieno unikālu mehāniku, kuras izveidē izstrādātāji ir iedvesmojušies no spēles Dungeons and Dragons. Kļūstot par Zevu, spēlētājs varēs skatīt kaujas lauku no putna lidojuma, mainīt daudzspēlētāja puses scenārijus pēc saviem uzskatiem, radīt jaunus objektus un pat veikt īstus dievišķus trikus.

Īsāk runājot, tas viss atgādina daudz pilnvērtīgāku un pārdomātāku Komandiera režīmu no Battlefied 4. Lai vai kā, zemāk varat noskatīties video.

 
Komentāri   
DayZ SA nav īsti vairs Arma 2 dzinis. Ir funkcijas, kas aizgūtas no Arma 3, ir lietas, kas radītas pavisam no jauna. Ja skatās uz infrastruktūru - kā kas fonā strādā, tad tur teju viss ir jau nomainīts, lai funkcionētu līdzīgi kā MMO spēle.

Turpmāk ejot viņi kodēs daudz kā jauna no bāzes būvēšanas sistēmām līdz transportlīdzek ļu/drēbju fizikai.

Pozitīvi ir tas, ka Dayz komandā ir izbijušie Arma 3 programmētāji, kas radīja Flashpoint/Arma dzini kā tādu. Cik saprotu, tad Dayz laikapstākļi ir no jauna veidoti.

EDIT: Par tēmu runājot - izskatās visnotaļ interesanti. Kādu laiku Armā nav būts, šis noteikti piespiedīs atgriezties.
#2 Garinsh 16.02.2014 19:44:51 0
Arma 3 ir potenciāls. Žēl, ka DayZ Standalone iznāca uz Arma 2 dziņa. Uz atlaidēm vajadzētu iegādāties šo mākslas darbu. :)
#1 Swender 16.02.2014 19:38:36 0
Copyright © Gamevision.lv 2011   v2.0