Jaunumi  
Iridium Studios darbinieks: "Valve VR-ierīce apsteidz oriģinālo Oculus Dev Kit"
Autors Kadiljaks Sestdiena, 01 Marts 2014 20:09

altIridium Studios darbinieks: Valve VR-ierīce uz gaismas gadiem apsteidz orģinālo Oculus Dev KitValve personīgā virtuālās realitātes (turpmāk VR) ierīce diez vai nonāks pārdošānā, tā ir paredzēta tikai lietošanai studijas vajadzībām un tehnoloģijas demonstrācijai citiem. Tomēr vienam Iridium Studios darbiniekam palaimējās novērtēt ierīci. Īsumā, tā iespaidīgi pārspēj Oculus Rift iespējas.

Pēc izstrādātāja teiktā, kurš savus iespaidus pastāstīja zem pseidonīma "Feep", Valve negrasās pārdot savu ierīci, jo tā tiek izmantota, lai testētu Steam platformu, kā atspēriena punktu dažādām VR izklaidēm.

Sarunā ar NeoGAF, Feep piebila: "Steam pilnībā atbalsta VR kā standartu un Valve ir personīgi ieinteresēti tajā, lai savu digitālo platformu izveidotu par VR izklaižu sākumpunktu. Pie tam, studija ar daudziem saviem sasniegumiem dalās ar Oculus Rift komandu."

Saistībā ar pašu ierīci, tika teikts, ka tā apsteidz esošo Oculus Rift variantu par "gaismas gadiem". Ar izšķirtspēju problēmu neesot vispār, par cik ierīcē tiek izmantots 1080p ekrāns ar 95Hz frekvenci. Ierīces reakcija uz aizturi nav lielāka par 25 milisekundēm. Valve ierīce nav bezvadu, līdz ar to ļauj sasniegt pilnīgāku efektu. Sevis pozicionēšanai telpā, ierīce izmanto iekšēju kameru, kas nolasa QR kodus, kas izvietoti pa studiju.

Tāpat izstrādātājam izdevās notestēt 15 tehniskas demonstrācijas, kas izveidotas, lai demonstrētu ierīces iespējas un pēc būtības nav pat spēles. Dažas no tām izskatījās tik reāli, ka daži citi laimīgie centās virtuālo realitāti nofotografēt uz saviem telefoniem. "Feep" norādīja arī uz interesantu momentu - priekšmetu mērogs liekas pārāk reāls jeb priekšmeti izskatās kā dzīvē.

Noslēgumā "Feep" uzsvēra: "Tā ir brīnumaina tehnoloģija, kurai ir potenciāls izmainīt pasauli. Paliek pagaidām vēl daudz problēmu, tomēr lielākā daļa jau ir atrisinātas. Šāda ierīces izmantošanas iespējas ir neierobežotas. Tā ir nākotne. "Tron" būs nākotnē."

 
Komentāri   
Nupatās kā notikušajā AMA visu varenais Gabens apgalvoja, ka VALVE uzbūvētais VR štruntiņš nemaz tik ļoti iespaidīgs nav salīdzinājumā ar Oculus patreizējo produktu. Valve kaut kādā mērā ar viņiem kopā it kā strādājot, jo tas ir Valve intresēs panāk, ka Oculus VR aparāts ir pēc iespējas labāks.
#3 Dille 07.03.2014 03:21:46 0
Un kāds mums no tā aparāta labums, ja jau netaisās pārdot?
#2 habibuls 06.03.2014 08:22:53 0
Nu, tas jau nav nekāds brīnums, jo Valve savu produktu netaisās pārdot, līdz ar to tam prototipam nav jāiekļaujas noteiktā naudas sūmmā.
#1 Gusdoom 03.03.2014 16:37:03 +1
Copyright © Gamevision.lv 2011   v2.0