Jaunumi  
Path of Exile pirmais paplašinājums - Sacrifice of the Vaal
Autors _janka_ Ceturtdiena, 06 Marts 2014 16:23

Sacrifice of the VaalSacrifice of the Vaal

5.martā iznācis pirmais "Path of Exile" paplašinājums -  "Sacrifice of the Vaal"


    Gear Grinding Games izdotā free to play Diablo 2 tipa spēle Path of Exile četrus mēnešus pēc oficiālās iznākšanas, 5. martā piedzīvoja pirmo satura papildinājumu - "Sacrifice of Vaal".

"Sacrifice of the Vaal" sevī ietver:

 

  •     Atziri, Queen of the Vaal - jauna bossene, ar kuru cīnīties varēs tikai pēc tam, kad būs savāktas visas detaļas, lai atvērtu ieeju viņas mītnē. Sīkākas informācijas par to, kā pie viņas tikt nav, jo izlaižot paplašinājumu 50 pirmie spēlētāji katrā no jaunajām līgām (Ambush un Invasion), kas nogalinās Atziri saņems īpašas balvas.

 

  •     Secret Corrupted Areas - īpašās zonas, kas parādīsies kā blakus zonas parastajām kartēm, šīs zonas būs ar nejaušiem (random) modiem (līdzīgi kā endgame kartes), kā arī šajās kartēs būs jauni bosi. Zonas beigās būs kaste ar Vaal prasmju dārgakmeni vai  Vaal fragmentu.

 

  •     Vaal Skill Gems (prasmju dārgakmeņi) - parasto prasmju dārgakmeņu augstākā līmeņa versijas, iespējams specifisks efekts „uzpildot” dārgakmeni nositot pietiekamu skaitu monstru. Piemēram, Arc chaino 40 reizes, Cyclone sūc pretiniekus tuvāk varonim ar rādiusu, kas pārsniedz ekrānā redzamo, molten shell kas sprāgst uz katru saņemto sitienu u.c.

 

  •     The Vaal Orb: Corrupted Items - jauns orbs, ar kura palīdzību iespējams nejaušā veidā pievienot iepriekš neiegūstamas īpašības priekšmetiem, kartēm un prasmju dārgakmeņiem.

Jaunas līgas

 

  •     Ambush Līga - Normal līga, kur nejaušā veidā atrodamas lādes, kuru atvēršana izsauc briesmoņus, nositot šos pretiniekus no lādes izkrīt mantas. Lādes modus var mainīt ar currency orbiem tieši tā pat kā mantām un kartēm.

 

  •     Invasion Līga - Hardcore līga, kurā standarta zonās būs monstri, kas tur parasti nav atrodami, plus kāds no jaunajiem bosiem, kas izmanto spēcīgas prasmju kombinācijas.

 

  •     Sarn Arena un Cut-throat – Jauna PVP zona Sarn Arena, kurā visi var cīnīties ar „free for all” noteikumiem, bez zaudējumiem un bez ieguvumiem. Tiks biežāk organizēti cut-throat eventi, kuros spēlētāji var ieiet citu spēlētāju kartēs, nogalināt viņus un iegūt viņa mantas.

 

Gamespot „Sacrifice of Vaal” apskats:
Komentāri   
1. Tas ir informatīvs ziņu raksts, nevis apskats - tādēļ tur nav manu domu.
2. Es palieku pie sava, ka tas ir diablo klons. Var par to protams vairāk rakstīt un aizstāvēt savu viedokli, bet jēgu tam neredzu.
#7 _janka_ 23.03.2014 10:28:51 0
Tu vienkārši iztulkoji to, ko es varētu jebkur citur izlasīt. Kaut kādas savas domas or smth varēji iespraust.
Un šī spēlē nevar būt diablo klons, tikai tādēļ, ka skata leņķis ir tas pats, jo jebkas cits ir pilnībā atšķirīgs no diablo. (gan skill tree, gan tēma, storyline un economy system)
Tu knapi varētu teikt, ka ir līdzīga diablo.
#6 Messiah 20.03.2014 22:56:09 0
Es rakstu rakstīju, kas tad tieši ir sekli? Žēl ka nepatika. Biased uz Diablo?! :D Manuprāt D2 raksturo šo spēli daudz konkrētak nekā ARPG, jo šī spēle ir diablo klons, tādēļ tā ari tā rakstīju. Piekrītu, varēju pieminēt žanru.
#5 _janka_ 17.03.2014 22:39:44 0
Oh god... Kas vispār tik sekli raksta? Var redzēt, ka autors biased uz Diablo.
Ievadā labāk būtu ierakstījis ARPG, tad vismaz cilvēki domātu, ka tu esi zinošs un spēj orientēties žanros, un, manuprāt, ja tu geimo - tu zini +- visus spēļu žanrus.
#4 Messiah 17.03.2014 07:01:05 0
Es kaut kad sen mazliet esmu paspēlējis... nav nemaz slikts. Bet man kaut kā vispār ir švaki ar tām spēlēm pēdējā laikā - neviena tā pārlieku neaizrauj :D
#3 Krysis 06.03.2014 22:23:29 +2
Mēs ar brāli kādu laiku rukājām, pēdējā laikā gan nav aiztikts.
#2 Garinsh 06.03.2014 22:11:07 0
Kāds vispār šo brīnumu no gamevision spēlē?
#1 Swender 06.03.2014 21:46:35 0
Copyright © Gamevision.lv 2011   v2.0