Jaunumi  
ArcheAge BETA ieskats
Autors _janka_ Otrdiena, 11 Marts 2014 19:35


Ko spēles izstrādātāji sola:

  • Liela viengabalaina pasaule - nekādi ielādes logi, nekādas zonu instances (vairākas tās pašas kartes kopijas)
  • 4 rases, 120 klases
  • Interaktīva pasaule, var celt ēkas, pilis un ciemus, audzēt augus, kā arī to visu iznīcināt.
  • Darbības jūrā - iespēja būvēt dažādus kuģus, kas nepieciešami lai pārvietotos starp kontinentiem un transportētu celtniecībai nepieciešamos resursus, jūras kaujas ar šiem kuģiem, iespēja uzbrukt citu spēlētāju kuģiem (pirātisms), kā arī jūras monstrs krakens, ko varat nejauši satikt jūras vidū.
  • Tiesa un tiesāšana - iespēja sodīt spēlētājus, kas tādā vai citādā veidā noziegušies, sūtīt viņus uz cietumu (no kura, protams, var izbēgt). Ja šis varonis turpina noziegumus, tad var kļūt par izstumto, un tiek uzskatīts par naidīgu attiecīgās frakcijas zemēs, kas izdzīvošanu padara sarežģītu, bet attiecīgi šādi bandīti var apvienoties savā klanā neapgūtajās zemēs.
  • Masu PVP - optimizēts spēles dzinējs kaujām ar daudz spēlētājiem.
  • Tas viss Free 2 Play  ar mikromaksājumiem


Krievija ir pasteigusies un jau 22. februārī varēja brīvi pievienoties beta testētāju bariem. Par to cik tas "brīvi" ir sanācis var strīdēties, jo pirmajā dienā serveri nobruka, pēc tam serveri bija pārpildīti un pieejamajos serveros, kur var taisīt varoņus, rindas bija no 1-5h garumā...


Izdevējs Krievijā ir mail.ru, Eiropā šo spēli izdos Trion Worlds (RIFT), par spēles pieejamību Eiropā informācijas nav. Pieteikties atvērtajam beta testam ar Trion Worlds kontu var jau šobrīd.


Datora parametri


Spēles klientu var lejupielādēt caur mail.ru launcheri, lai ieietu nepieciešams izveidot e-pastu mail.ru serverī, spēles lejupielādes izmērs 11Gb.  Klients ir pilnībā pārtulkots krievu valodā, tā kā ja ar krievu valodu uz jūs, var būt pasmagi.

Minimālie datora parametri:     

OS: Windows XP SP3, Windows Vista , Windows 7

CPU: Intel Core 2 Duo

HDD: 40GB

RAM: 4GB

VGA: GeForce 8000 vai Radeon HD 4000.Es spēlēju uz Win7, Intel Core I5-760, 4GB RAM, GeForce GTX 460 1Gb. Spēle darbojās labi, bet, tuvojoties vietām ar daudz spēlētajiem un objektiem (sastādīti augi un citi brīnumi), vietam novērojama raustīšanās.

 


Varoņa izveide


Nekas īpašs, jāpiezīmē tikai to, ka atkarībā no rases izvēles, jūs sākat spēli vienā vai otrā kontinentā, ko jāņem vērā, ja grib spēlēt kopā. Kā arī ir servera rases ierobežojumi, lai neveidotos rasu disbalanss.


Var izveidot tikai 2 varoņus uz visiem serveriem kopā. Vairāk arī nav nepieciešams, jo visas klases ir iespējams spēlēt ar vienu varoni. Sākumā ir iespēja izvēlēties vienu no 6 specializācijām (skill tree), kuras kopā ir 10, bet vēlāk spēlē to var nomainīt.


Par spēli


alt

Grafika ir skaista, pieņemamā kvalitātē. Spēles izskatā gan jūtamas anime iezīmes, kā jau aziātu spēlē, bet tas nav nomācoši, kā citās spēlēs.


Spēlē ir 120 klases, kas tiek veidotas no prasmju koku savienojumiem. Izvēloties varoni dod iespēju izvēlēties vienu prasmju koku no sešiem, bet kopā ir 10 prasmju koki. Nav nekādu ierobežojumu koku izvēlē, vienīgi ir ierobežojums punktu ievietošanā, jo ir jāattīsta attiecīgs koks, lai tajā varētu ielikt vairāk punktus.

alt


Klases nosaukums mainās atkarībā no prasmju koku savienojuma, ko esat izvēlējies.


Piemēram:
Uzbrukums, ārstēšana un pretošanās - Templārs (Храмовник)
Uzbrukums, ārstēšana un aizsardzība - Paladins

Internetā atrasts klašu kalkulators


Tas ir spēlētāju veidots un tulkots, tādēļ ir neprecīzs, bet iegūt ieskatu prasmēs var.

Klases nosaukums, ko iegūst izvēloties 3 specializācijas nekādus bonusus nedod, bet pati iespēja izveidot varoni ar prasmēm, kas citās spēlēs nav apvienotas, ir ļoti interesanti. PvP nejauši varat "uzrauties" uz reindžera, kas arī tuvcīņā ir spējīgs spēcīgi sist un pēcāk arī izārstēties! Protams, tas nenozīmē, ka šis apvienojums būs efektīvs, jāskatās vai prasmes no kokiem sadarbojas kopā ar kombo bonusiem. (Par kombo bonusiem zemāk.)


Kaujas sistēma


Kaujas sistēma ir ar mērķu iezīmēšanu, pēdējā laikā populārais brīvākas cīņas modelis (no-target) šeit nav. Bet ir prasmju kombo bonusi, līdzīgi kā GW2, piemēram, ja ārstējat varoni, kam ir uzlikta aizsardzības vairoga maģija, tad ārstēšanas maģija ir tūlītēja, vai arī, ja sitat ar 3-cirtienu uzbrukumu pa imobilizētu pretinieku, tad pirmais sitiens nogāž pretinieku zemē, savukārt 3-cirtienu 2 sitiens sit ar pastiprinātu spēku pa guļošiem pretiniekiem. Visiem varoņiem ir arī prasme "spert", kas darbojas ar pastiprinātu spēku pa guļošiem pretiniekiem. Katrai kaujas prasmei ir šādi vairāki kombo bonusi, kas darbojas pie attiecīgiem nosacījumiem.


Spēlē ir collision sistēma - jūs nevarat saviem sabiedrotajiem, NPC, pretiniekiem vai monstriem skriet cauri. Tas solās būt interesanti, gan ar saviem plusiem, gan mīnusiem:


Drūzmēšanās un grūstīšanās pie kvestu nodošanas un iepirkšanās NPC, apzināta spēlētāju nelaišana pie NPC


Kuģī būs vietas tik cik ir vietas, nevarēs bariem salīst viens uz otra. Pastāv iespēja, ka kādu izgrūdīs no kuģa ūdenī, ja kāds sāks kustēties kuģī...


PVP kaujās ejot iekšā pa vārtiem vai durvīm caurums ir tik liels, cik ir, un nevarēs neskaitāmi spēlētāji reizē skriet cauri, kā arī lielie "zergu" bari vairs nevarēs skraidīt, kur grib, zergu barus varēs sadalīt, vai arī pretēji, zergu bars varēs ielenkt spēlētājus un neļaut aizbēgt.


Profesijas


alt
Spēlē ir čupa profesiju un taisīt varat daudz ko, bet, tā kā amatniecība (crafting) spēlēs mani neaizrauj un šajā spēlē tas ir ļoti dziļš, tad es neesmu tajā visā iedziļinājies. Sola, ka varot spēlēt un attīstīt varoni tikai ar profesijām. Darīt tur var daudz ko - vākt materiālus, celt ēkas, kuģus, audzēt barību, brīžam skrienot garām liekas, ka kāds šeit spēlē "Fermu" stādot kartupeļus un gurķus...


Par katru darbību, ko veicat amatniecībā, tiek atņemti profesijas punkti, kas lēnām atjaunojas esot tiešsaistē. Šo profesijas punktu vākšana sākotnēji radīja lielu problēmu - cilvēki sēdēja AFK (neatrodas pie datora – away from keyboard) serveros un krāj šos punktus. Bet šobrīd spēles klientā jau ir iestrādāta AFK spēlētāju izmešana.


Ja sākotnēji bija problēmas ar iekļūšanu serveros garo rindu dēļ, tad tagad ir pievienoti jauni serveri un rindu gandrīz vispār nav. Spēle patīk un aizrauj.
Ja kāds vēlas pievienoties spēlēju serverī Antallon, Vārds - Messier , rase – hariharan (aziāts).


Dažādas saites:


Krievijas Archeage lapa
EU/NA Archeage lapa
Archeage info lapa
Mani random sreeni
 
Komentāri   
Vakar izdevās izveidot jaunu kontu, tā kā no LV vēl var spēlēt. Jautājums - cik ilgi?
#10 Garinsh 19.03.2014 19:55:41 0
No 13. marta bloķāta jaunu acc izveidošana no IP ārpus Krievijas un NVS valstīm. Tiek veiktas pārrunas ar speles veidotajiem par pilnīgu piekļuves bloķēšanu - http://aa.mail.ru/news/310143.html
Trion worlds sola spēli Eiropā izlaist šogad - http://archeagesource.com/topic/3088-hello-from-community-manager-scapes/
#9 _janka_ 19.03.2014 19:34:37 0
Izrādās ir arī kaut kāds ENG patch: http://www.mmocast.com/featured/archeage-ru-account-registration-guide-english-patch/2/

Jāizmēģina! Te var redzēt, kā čalīts spēlē RU serverī ar ENG ielāpu. http://youtu.be/jVkvZXn4vA8

EDIT: Redz kur vēl viens guide: http://stonelegion.com/forums/topic/1497-archeage-english-client-server-everything-thread-guide-something/?p=6504

ENG ielāps strādā tīri okei, teju viss skaidri saprotams, bet šur tur ir pa kādam bagam. Pagaidām to novēroju tikai 1 skilla aprakstā, kur dmg vērtības netika korekti attēlotas.
#8 Garinsh 18.03.2014 14:06:46 0
@Messiah

Kāds sakars tam ar domāšanu?
Uztaisi 1 čaru, nesanāk kačā nākamo...
Viņi vnk uztaisija, lai nebūtu jākačā nākamais čars, var pa goldiem resetot. Neredzu līdzību ar jebkādu "domāšanu", bet gan saskatu vienīgu trial and error ar bezjēdzīgu jaunu čaru kačāšanu, it īpaši ja vajag vienu skilu pamainīt! :D
#7 DirtE 17.03.2014 22:02:57 0
Pēc apraksta lasot nepatīk. Vispār nepatīk tāda tipa spēles ar skill tree, kuru var visu resetot. Tas jau izklausās pēc WoW tipa spēles, kur tev nevajag pat domāt liekot punktus.
#6 Messiah 17.03.2014 07:22:05 0
Angļu val. nevar uzlikt, jo spēle reāli ir uztaisīta tikai krievu val neskaitot korejiešu. TRION šobrīd taisa spēles angļu versiju.
Serverī kur es spēlēju vairs nevar izveidot jaunus varoņus, tādēļ kāds lūdzu uzņēmīgāks izvēlieties tukšāku serveri un rasi un ielieciet te, lai zin kur vākties, es labprāt ar citu rasi arī pievienošos.
#5 _janka_ 12.03.2014 17:50:00 0
Vismaz nebiju pamanījis, bet šīs spēles autors, ir tas pats kurš izveidojis Lineage, tākā spēlei jābūt labai... šajā gadījumā vairāk nekā labai..
#4 Kadiljaks 12.03.2014 16:50:11 0
Ir iespējams uzlikt angļu valodu krievu serveros?
Šis gabals ir gards kumoss. Cerams, ka neliks vilties. :)
#3 Swender 12.03.2014 12:26:10 0
Kaut ko tādu būtu interesanti spēlēt kopā! Varbūt varētu savākties bariņš lentiņu? Nu tie, kas spēlēs/izmēģinās.
#2 DirtE 11.03.2014 23:36:05 0
Vajadzēs notestēt :)
#1 janisg 11.03.2014 20:04:04 +4
Copyright © Gamevision.lv 2011   v2.0