Jaunumi  
Star Wars jaunās spēles līdzināšoties Batman Arkham sērijai
Autors Kadiljaks Trešdiena, 26 Marts 2014 09:02

altStar Wars sērija līdzināšoties Batman Arkham sērijaiEA koorporācijas CEO Endrjū Uilsons paziņoja, ka kompānija skatās uz to, kādā veidā Warner Bros. bija rīkojusies Batman Arkham sērijā ar Betmenu. Aptuveni tādu pašu metodi EA vēlas pielietot Star Wars.

"Ko Warner Bros. izdarīja ar Betmena visumu? Paņēma galvenos momentus, izvietoja tos Gotemas dekorācijās un padarīja pasauli interaktīvu izpētei, pie tam, cieši sasaistot ar to, ko jūs varat ieraudzīt filmās vai izlasīt komiksā. Tai pat laikā spēles ieguva savu dzīvi, jo bija spējīgas pavēstīt unikālus un dziļi pārdomātus stāstus, kuros ieslīga spēlētāji. [...] Tieši tā mēs skatāmies uz Star Wars pasauli: mēs necentīsimies uzbuvēt spēli, kas mēģinās precīzi citēt kādu no filmām," uzsvēra Uilsons intervijā ar CNN.

Šobrīd EA ir vienīgie lielie izdevēji, kuriem ir tiesības uz Star Wars visumu, kad pagājušajā gadā EA izpirka tiesības no Disney. Zināms, ka uz doto mirkli DICE strādā pie jaunas spēles Battlefront sērijā, bet Visceral Games strādā pie kāda cita, nepaziņota, Star Wars projekta.

 
Copyright © Gamevision.lv 2011   v2.0