Jaunumi  
Alien: Isolation - pirmizrāde 7. oktobrī
Autors Kadiljaks Pirmdiena, 31 Marts 2014 15:59

altAlien: Isolation - pirmizrāde 7. oktobrīSEGA un Twentieth Century Fox Consumer Products paziņojuši, ka trilleris Alien: Isolation būs šī gada 7. oktobrī. Jaunā spēle no Creative Assembly iznāks uz PC, Playstation 3/4, Xbox 360/One.

Alistars Houls, Creative Assembly mākslinieciskais direktors:" Mēs esam neizsakāmi priecīgi paziņot spēles iznākšanas datumu. Mēs redzējām dažādu reakciju ar mūsu spēli - gan šausmu kliedzienus un aukstus sviedrus, gan pāatrinātu sirds darbību. Lūk, tā pati spēle par Svešo, kuru mēs visi esam tik ļoti vēlējušies uzspēlēt. Ar nepacietību gaidam rudeni, kad varēsiet to izmēģināt."

Var vien atgādināt, ka Alien: Isolation darbība norisinās 15 gadus pēc notikumiem, kas risinājušies Ridlija Skotta filmā "Svešie". Spēlētāja pienākums būs izdzīvot nejaukā ksenamorfa vidē. Vajadzēs pieņemt ātrus lēmumus katrā bīstamajā situācijā un izmantot savu prātu, veidojot dažādus aizsardzības līdzekļus, pie tam, ksenamorfs ātri pierod pie vieniem un tiem pašiem paņēmieniem, tāpēc nāksies katru reizi praktiski visu domāt no jauna.

 
Komentāri   
Tā jau pagaidām pietrūkst šausmu spēļu... ceru, ka šī liks zosādai sacelties un kliegt pa visu māju :D Kā nekā - jaunās paaudzes spēle :)
#1 Skhen 04.04.2014 20:16:15 +2
Jaunākie komentāri  
Jauns un moderns videospēļu portāls - Strike.lv4
Dwarf Forest beta tests3
Pēc Dead Rising motīviem taps filma1
Metal Gear Solid veidotājs kritis depresijā GTA 5 dēļ3
Entuziasti Battlefield: Hardline atraduši daudz slēptas informācijas8
Battlefield autori domā par agrīnās piekļuves pielietošanu nākotnes projektos3
Klasikas skavās: Gothic I. Pirmā daļa.7
Lasītākais  

Komentētākais  
Copyright © Gamevision.lv 2011   v2.0