Jaunumi  
SteamBoy - portatīva konsole Steam lietotājiem
Autors Kadiljaks Pirmdiena, 16 Jūnijs 2014 16:33

altPēdējā E3 izstādes dienā, daudziem garām paslīdēja interesants paziņojums. Viena maza, neatkarīga komanda SteamBoy Machine Team parādīja savu portatīvo konsoli SteamBoy. Valve Software nekādi nav saistīta ar jauno konsoli, taču jaunizceptā ierīce ir cieši saistīta ar Steam un pēc pašu autoru vārdiem, spēšot palaist praktiski jebkuru spēli no digitālās izplatīšanas veikala Steam.

SteamBoy sevi parāda kā miniatūru Steam Machine platformu un izskatās kā Steam kontrolieris, kura centrā iebūvēts 5 collu displejs ar attiecību 16:9. Zināms, ka tai ir 4 kodolu processors, 4 GB operatīvā un 32 GB iebūvētās atmiņas. Protams, precīzākus ierīces datus publicēšot vēlāk.

Kā sola SteamBoy Machine Team: "SteamBoy kļūs par pirmo ierīci, kas ļaus spēlēt Jūsu iemīļotās Steam spēles ārpus mājām. Jūs varēsiet spēlē autobusā, darbā, skolā vai pat kamēr gaidīsiet pie ārsta." Tikmēr nav nekādas informācijas, vai spēles tiks instalētas tieši uz ierīces vai translēsies no PC. Ņemot vērā iebūvēto atmiņu, visticamāk ir otrais variants. Tikmēr ir jāgaida officiālā informācija, taču pats "tvaika zēns" nonāks pārdošanā 2015. gadā.

 
Jaunākie komentāri  
Jauns un moderns videospēļu portāls - Strike.lv4
Dwarf Forest beta tests3
Pēc Dead Rising motīviem taps filma1
Metal Gear Solid veidotājs kritis depresijā GTA 5 dēļ3
Entuziasti Battlefield: Hardline atraduši daudz slēptas informācijas8
Battlefield autori domā par agrīnās piekļuves pielietošanu nākotnes projektos3
Klasikas skavās: Gothic I. Pirmā daļa.7
Lasītākais  

Komentētākais  
Copyright © Gamevision.lv 2011   v2.0