Jaunumi  
Metal Gear Solid veidotājs kritis depresijā GTA 5 dēļ
Autors Kadiljaks Ceturtdiena, 19 Jūnijs 2014 18:04

altMetal Gear Solid veidotājs kritis depresijā dēļ GTA 5Pazīstams spēļu dizaineris Hideo Kodzima paziņoja, ka Grand Theft Auto 5 versija priekš jaunā konsoļu paaudze viņu dzenot depresijā. Par to viņš pastāstīja intervijā portālam CVG.

Šobrīd  Kodzima strādā pie Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Viena no spēles galvenajām īpatnībām būs atvertā pasaule un tieši Rockstar Games tiek uzskatīti par īstajiem meistariem atvērto pasauļu veidošanā. Un tomēr, Kodzima uzsvēra, ka starp viņu un Rockstar projektu ir liela atšķirība. “Mēs ar Rockstar taisam dažādas lietas. Protams, abos gadījumos mēs runājam par spēlēm ar atvērtām pasaulēm. Taču patiesībā viss ir nedaudz citādāk, jo es vēlos uzstaisīt pasauli, kur spēlētājs varēs brīvi iekļūt tur, kur vēlas.”

Tāpat viņš paslavēja GTA 5 tehnisko izpildījumu PC, Xbox One un PlayStation 4. “Kad pirms dažām dienām mēs ieraudzījām GTA 5 PS4 versiju, es iekritu "depresijā". Tā grafikas kvalitāte, kas tika demonstrēta, vienkārši sajūsmina.”

Galu galā Hideo Kodzima nevajag uztraukties, jo The Phantom Pain arī izskatās ne uz matu sliktāk.
 
Komentāri   
Es domāju, ka daudziem ir tā pat kā man. Man GTA 5 ir jau no tās iznākšanas dienas. Un tērēt vel aptuveni 60 Euro pa spēli kurā man nav ko darīt. Es īsti neredzu jēgu. Ja man ir izvēle es labāk iegādātos Metal Gerar Solid. Lai Hideo nemīž, vis būs kārtībā. ;)
#3 Werbis 26.06.2014 12:05:09 +1
Nevajag krist depresijā, es vienmēr atbalstīšu Kodzimas "Metal Gear Solid" sēriju. Man viņa ir svarīgāka dēļ to vareno sižetu, ko viņa man stāsta un es ticu, ka MGS:TPP izies arā no skatuves kā uzvarētājs. GTA V jā piekrītu perfekts open worlds ir daudz ko darīt, bet sižetiskā līnija nav Rockstar'a galvenais tūzis. Šis ir Kodzimas pirmais gājiens uz open world stila spēli, viņam nav par ko satraukties, jo fani kāds arī esmu es, mēs esam sapņojuši par Metal Gear Solid ar open worldu un ar visu, ko viņš mums sola. Es zinu, ka Kodzima nepieviļ. :)

Ticiet man vai nē, bet nākamā gada GOTY būs MGS5:TPP vai Witcher 3 un nekas cits. Abas ir leģendāras spēles, ko katram derētu uzspēlēt, abas kuras māk pateikt savu e[lama]ko stāstu un savu dziļo emocionālo pārdzīvošanu/ 8)
#2 Aboska 20.06.2014 06:44:32 +2
Šajā gadījumā vārdu DEPRESIJA ir jāliek " "!!
#1 Archaaz 19.06.2014 19:49:22 +2
Jaunākie komentāri  
Jauns un moderns videospēļu portāls - Strike.lv4
Dwarf Forest beta tests3
Pēc Dead Rising motīviem taps filma1
Metal Gear Solid veidotājs kritis depresijā GTA 5 dēļ3
Entuziasti Battlefield: Hardline atraduši daudz slēptas informācijas8
Battlefield autori domā par agrīnās piekļuves pielietošanu nākotnes projektos3
Klasikas skavās: Gothic I. Pirmā daļa.7
Lasītākais  

Komentētākais  
Copyright © Gamevision.lv 2011   v2.0