Jaunumi  
Dwarf Forest beta tests
Autors GameVision Otrdiena, 26 Maijs 2015 19:16

 

Varbūt pamanījāt, ka portāls teju nolicis karoti. Tas tādēļ, ka nolēmātm pāriet no rakstīšanas par spēlēm uz spēļu veidošanu. Divus gadus vēlāk ir tapis Dwarf Forest. Latviešu izstrādāta spēle Android un iOS ierīcēm. Un šodien spēli laižam publiskā beta testēšanā.

 

Spēli izstrādājām attālināti ar interneta starpniecību pa vakariem, jo lielākajai daļai komandas biedru ir dienas darbi vai studijas. Neskatoties uz daudzajiem šķēršļiem – organizācijas problēmām, finansējuma trūkuma, utt, beidzot esam nonākuši pie kaut kā taustāma.

 

Spēles process norisinās maģiskajā rūķu mežā -  rūķi dzīvoja mierā un saticībā simtiem gadu, kad pēkšņi mežā iebruka ļaunais Saimniektrollis (Master Troll). Viņš ar saviem rokaspuišiem grib paverdzināt rūķus un nozagt meža dārgumus (kristālus).

 

Spēlētājs, velkot līniju, norāda rūķu pārvietošanās trajektoriju,  izmantojot šo  pavisam vienkāršo pamatmehāniku spēlētājs vāc resursus, izvairās no lamatām un pat uzbrūk pretiniekiem.

 

Ja esi Android, vai iOS ierīces īpašnieks un vēlies piedalīties spēles BETA testā, tad sūti mums e-pastu (tajā norādot ierīci uz kuras testēsiet spēli) uz  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu   iOS lietotājiem, lūgums e-pastā norādīt savas iekārtas UDID.

 

Atbalsti pašmāju izstrādātājus un pieseko rūķu Facebook lapai:   https://www.facebook.com/DwarfForest

 

 

 
Komentāri   
Paldies par veiksmes vēlējumiem, jo tā šajā garajā izstrādes ceļā noteikti palīdzēs ;-)

Par cik šobrīd organizējam BETU tad ļoti noderētu feedbacks par speli, lai redzam vai kkas ir nepieciešams uzlabot, vai varam turpināt ar līmeņu izstrādi un ekonomikas ieviešanu spēlē. Šajā Beta buildā ir 10 pirmās misijas. Tā, ka ja jums ir ~ 30 min laika tad droši novelkat spēli un nododat feedbacku ;)

Palīdz arī tie, kas nospiež LIKE podziņu mūsu Facebook lapā un šad un tad padalās ar galvenajiem notikumiem Maģiskajā rūķu mežā.
#3 fil 31.05.2015 18:31:56 +1
Izklausās interesanti un droši vien būs jāizmēģina beta! Novēlu arī veiksmi un lai izdodas iecerētais!
#2 Skhen 30.05.2015 17:16:33 +2
Veiksmi, veči!
#1 marcoolio 27.05.2015 09:05:26 +9
Copyright © Gamevision.lv 2011   v2.0