Jaunumi  
Jauns un moderns videospēļu portāls - Strike.lv
Autors PR Pirmdiena, 31 Augusts 2015 19:29

alt

alt

 

Ta kā gamevision vairs nav aktīvs, vēlamies mūsu vecos lasītājus informēt par jauna portāla strike.lv izveidi. Tas ir veidots kā platforma gan spēļu cienītājiem, gan to izstrādātājiem. Resurss agrīnā stadijā tika veidots ar ideju sakļaut populārāko spēļu cienītājus, izvietojot spēļu serverus, kur tie var satikties un spēlēt kopā. Šoreiz mērķis ir nedaudz mainīts – dot uzsvaru uz kopienas informētību un tās saliedētību.

 

Spēļu cienītāji var viens ar otru komunicēt un dalīties ar atgadījumiem spēlēs, publicēt ekrānšāviņus, pārdomas, mūziku, vai diskutēt par spēlēm. Spēļu izstrādātāji var dalīties ar izstrādātajām spēlēm, informāciju par to izstrādes procesu un apmainīties pieredzē ar citiem izstrādātājiem.

 

Papildus kopienas sajūtai biedriem tiek dota iespēja uzzināt par jaunumiem spēļu industrijā, atvieglot nākošās spēles izvēli, sekojot līdzi redakcijas veidotajiem spēļu apskatiem. Arī Strike redakcija ir entuziastiski spēļu cienītāji, kas saprot mūsdienu spēlētāju problēmas, piemēram, nepieciešamību atrast spēļu biedrus. Tieši sādam nolūkam tiek aktīvi izstrādāta sistēma, kas sapulcina spēlēt gribētājus, dod iespēju spēlēt kopā ar Strike.lv biedriem.

 

Portāls atblastīs pašmāju lietotāju Twitch un YouTube kanālus, atvēlot atsevišķu sadaļu, veidos regulārus konkursus, kur varēs piedalīties un iegūt dažādas balvas ikviens gribētājs. Izlemjot atbalstīt Strike.lv portāla darbību, lietotāji var iegādāties PRO konta abonamentu un iegūt papildus privilēģijas, dalību pasākumos, katru mēnesi piedalīties izlozē ar iespēju papildināt savu krāšņo spēļu tematikas T-kreklu kolekciju.

 

 
Komentāri   
Viss labais reiz beidzas :/ Kā savulaik aizgāja mūžībā gamenet.lv pēc tam gamez.lv ...
#4 Brutto 24.12.2015 13:37:10 0
Es labāk guļu gamevision pelnos :c.

Kaut kā mazliet pietrūkst viss. Piemēram TF2 turnīri, kurus es spēlēju uz 10-15 fps. Entie topiki. Raksti ik pa 3 dienām. Pirmies sapņi un to īstenošana (Nopirkts dators tolaik :D :D :lol: :D) Gamevision būs sirds dziļumos.
#3 ronis22 02.11.2015 17:17:53 +4
Pa lielam nekas jau diži nemainīsies , pēc kāda laika tādi paši miera vēji pūtīs :zzz Visā Latvijā labi ja viens-divi geimeru portāli un tie paši nosprāgst :D Letiņiem jau galvenais ir uz rimi un maximu aiziet :lol:
#2 220volt 09.09.2015 00:34:50 +1
Super!!! Beidzot kaut kas jauns
#1 pauseLV 01.09.2015 09:22:55 +7
Copyright © Gamevision.lv 2011   v2.0