• Lapa:
  • 1
Videokartes pārkaršana  

Videokartes pārkaršana 08 Jūl 2014 21:21 #45069

Agrāk, kad man bija vecais procesors(AMD Athlon II X2 260) ,mātesplate(neatceros) un rams, mana videokarte nekarsa(GTX 550 Ti). Nesen iegādājos fx 8320 proci,asrock 970 mātesplati, un tās pašas firmas ramu tikai 8 gb vienā plāksnē(iepriekš bija 2gb X2, kopā 4gb).
Visas testētās spēles man iet protams daudz labāk, bet kad es paspēlēju kādu jaunāku spēli, man aptuveni 1 minūtē, 3 reizes sudden fps dropi. Piemēram, no 100 uz 20(2 sekundes) un atkal viss aiziet uz 100. Iepriekš, ar vecajām detaļām, spēle gāja uz 40 fps, bet nebija nekādu dropu,ja bija 40, tad bija visu laiku. Spēlēm kurām nav vajadzīgs jaudīgs dators, piemēram kā cs:go, uz vecajām detaļām gāja uz 80 fps(max settings), tagad uz 200(max settings), bet ir fps dropi. Kad uzslēdzu mazāku grafiku(tieši cs:go),fps dropu nav, bet citām spēlēm kā bf3 vai fc3, nav nekāda nozīme kādu grafiku lieku, dropi ir šā vai tā. Tīeši vakar spēlēju POE, nebija nekādu fps dropu, bet kad spēlēju, pc bija ļoti skaļš. Pēc aptuveni 1h, spēle nokārās, un bija aptuveni 0,5 fps. Spēle aizvērās, bet man lagoja viss desktops, pelītes kursors kārās un nevarēju pat restartēt pc, tapēc vajadzēja restartēt ar pogu. Pieņemu iespēju ka, procis ir jaudīgāks, tāpēc videokarte tagad strādā uz pilnu jaudu un sakarst, bet man tas nav vajadzīgs ja ir šādi fps dropi. Es gribu zināt kā es to varu novērst. Underclockot videokarti?
Last Edit: 08 Jūl 2014 21:21 by MedusLācis.

Re: Videokartes pārkaršana 09 Jūl 2014 07:19 #45072

• kennylz
  • Lietotājs
a kas mainīs PSU?
+varbūt dēļ lielā karstuma, mans PC gan nefrīzo kā tavs, bet pie noslodzes var labi dzirdēt ka ventilātoriņi sāk smuki griezties (+es nēesmu tīrijis 3 mēnešus, līdz ar to 100% ir arī čut aizaudzis)

Re: Videokartes pārkaršana 09 Jūl 2014 07:51 #45073

• janisg
  • Lietotājs
Nomet grafiku līmeni zemāk un viss kulē, iztīri putekļus, samaini gpu termopastu.

Re: Videokartes pārkaršana 09 Jūl 2014 13:11 #45074

• InStars
  • Lietotājs
Ja esi gatavs iztērēt 46 EUR labam GPU cooler, varu ieteikt:
www.dateks.lv/cenas/dzesetaji-coolers/82..._turbo_ii_vga_cooler
www.arctic.ac/eu_en/accelero-twin-turbo-ii.html

Dators būs klusāks, videokarte būs vēsāka. Bet to labāk darīt, tikai ja tiešām ir skaidrs, ka temperatūra pie vainas.
  • Lapa:
  • 1
Time to create page: 0.36 seconds
Copyright © Gamevision.lv 2011   v2.0