• Lapa:
  • 1
Gribi mani iepazīt?  

Gribi mani iepazīt? 27 Apr 2013 18:41 #41070

• sotg
  • Lietotājs
1. Tavs vārds: Roberts
2. Tavs niks (ja vēlies tad pastāsti kapēc tieši tāds?): SOTG. Niks ir tāds tāpēc, ka man pašam ir savs bloga saits par spēlēm angļu valodā. Stash it or trash it games. Tādēļ tā.
3. Vecums: 20
4. Kādā pilsētā dzīvo: Vecmīlgrāvis
5. Kā uzzināji par mūsu portālu: Viens cilvēks ieteica. Nezinu vai viņš šeit ir, bet viņš ieteica.
6. Iemīļotākā/s spēle/s: Man joprojām iemīļotakā spēle ir GTA San Andreas. Es uzskatu tas bija kaut kas ground breaking spēļu pasaulē. Tagad man ir Xbox 360 un tur es emsu liels NBA 2K13 fans. Vēl mani piesaista LA Noire. divās dienaktīs izgāju. (garas naktis, maz miega) Elder scrolls Skyrim būtu arī augšgaļā. Daudz stundas spēlēts pie 110h gameplay. Un jaunais Assasin Creed III man arī patīk. Ā un vēl tik nesen izgāju Walking Dead sērijas. Ļoti patika. Jo esmu cilveks kuram spēlē vairāk interesē stāsta puse, varoņi. Šī spēle ir 10/10 tajā ziņā. tas būtu tāds mazumiņš.
7. Kas tevi piesaista mūsu projektam(Jaunumi, Spēļu datu bāze, Spēļu serveri, Turnīri, Kaut kas cits): Ja godīgi neesmu vēl izpētījis jūsu saitu, bet vman vispar patīk apņēmīgi cilvēki, kas kaut ko dara. Gamings ir viena no lietam ko es pats daru, tādēļ interesanti.
8. Ar ko nodarbojies brīvajā laikā: Es nodarbojos ar mūziku Repu. (jarāns youtube ja kāds grib atrast) Vēl spēlēju basketbolu, spēlēju daudz video spēle sun skatos wrestlingu. Nesen atvēru pats savu saitu saistībā ar video spēlēm. Rakstu saturs ir Angļu valodā. Nezinu vai drīkst likt linku, bet nu gan jau nebūs pret. Ja gribat varat apskatīt. http://sotg1.tumblr.com/
9. Tava fotogrāfija/-s(nav obligāta, bet būtu vēlams): Re kur mana seksīgā bilde es ar sarkano cepuri. sexy

10. Pastāsti kaut ko par sevi: (būtu vēlams vairāk, kā viens teikums) Nu es esmu diezgan atvērts cilvēks. Tas ir mīts ka visi gameri ir noslēgti. Cilveks ar mērķiem. Es baidos, nesasniegt savus dzīves uzstādītos mērķus. Es gribu darīt cilvekus laimīgus un likt viņiem justies labi. Ja es kaut ko apņemos darīt tad daru uz simts. Ne 99,9, bet SIMTS. Mans dzīves moto ir. YOLO.

Nu ne taču. Moto ir šāds. Me trust anybody? Never! To many dudes change like teh weather.
Tas arī ir viss. ceru jūs mani iepazināt.
Last Edit: 27 Apr 2013 18:45 by sotg.

Re: Gribi mani iepazīt? 27 Apr 2013 20:28 #41071

Sveiks! Lai labi uzsūcās zināšanas @ GV.LV!

Re: Gribi mani iepazīt? 01 Mai 2013 15:37 #41130

• Kichyss
  • Lietotājs
Čau

Re: Gribi mani iepazīt? 01 Mai 2013 16:32 #41135

• Madafix
  • Lietotājs
Sveiciens!
  • Lapa:
  • 1
Time to create page: 0.33 seconds
Copyright © Gamevision.lv 2011   v2.0